DAVID MARSHALL. Kandelaber och skål.

3153965. DAVID MARSHALL. Kandelaber och skål.

Mässing och aluminium, bär stämplar. Skål, längd ca 18,5 cm. Kandelaber för 9 julgransljus, höjd ca 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 691