SIDOBORD, löstagbara hjul, Axel Larsson Bodafors, 1900-talets mitt.

315373. SIDOBORD, löstagbara hjul, Axel Larsson Bodafors, 1900-talets mitt.

Längd 85 bredd 40,5 höjd 47 cm.
Stämplad 1961.

Slitage, fläckar, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 1961.

Antal besök: 1 135