SOFFA och FÅTÖLJ, 1950-tal.

SOFFA och FÅTÖLJ, 1950-tal.
3153648. SOFFA och FÅTÖLJ, 1950-tal.

Grön klädsel, med lösa dynor i rutig textil. Längd
soffa ca 155, bredd fåtölj ca 93, sitthöjd ca 38 cm.

Märken, fläckar, blekningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 823