SEXTANT, mässing, handtag i trä.

3153467. SEXTANT, mässing, handtag i trä.

numrerad 2222
ca 18cm x 21cm.

Bruksslitage, repor, nagg i glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

numrerad 2222
ca 18cm x 21cm.

Antal besök: 333