I träställningar.
Grön flaska med porslinskork märkt undertill av tre blommor samt numret 60.
Mörkbrun flaska märkt: Blia Bryggeri.
Ljusbrun flaska märkt: Holmänge.
Totalhöjd inkl. träställningar: 44 - 52 cm.
Bruksslitage, ställningar med slitage/skador, ej genomgångna.
I träställningar.