LYKTA Orrefors, glas/mässing,1900-talets andra hälft.

315278. LYKTA Orrefors, glas/mässing,1900-talets andra hälft.

Orrefors. Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orrefors. Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 907