JAHN AAMODT. Överensstämmer. Solstol 'Timeout' med ottoman.

3152626. JAHN AAMODT. Överensstämmer. Solstol 'Timeout' med ottoman.

Solstol 'Timeout' med ottoman från Conform. Svensk design
Sittskal fanerat med valnötsträ, brunt läderklädsel. Aluminium svängbara fötter Den bakre delen är kontinuerligt justerbar.

Fåtölj ca. H 100 cm x H 42 cm x B 80 cm x D 70 cm
Pall ca. H 38 cm x B 50 cm x D 36 cm.

Tecken på slitage är närvarande. Kraftigt patinerat läder. repor och stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 207