BYRÅ, gustaviansk stil, 1950-tal.

315262. BYRÅ, gustaviansk stil, 1950-tal.

Mahognyfanerad. Lister samt beslag i mässing.Marmorskiva.
Längd 85cm.
Bredd 49.
Höjd 80.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85cm.
Bredd 49.
Höjd 80.

Bruksslitage.

Antal besök: 710