SERVIS, 63 delar, Rosenthal, Chippendale, Germany.

3152465. SERVIS, 63 delar, Rosenthal, Chippendale, Germany.

12st tallrikar diameter ca 21,5cm
12st tallrikar diameter ca 24,5cm
7st tallrikar diameter ca 7cm
12st djupa tallrikar diameter ca 25cm
3st tekoppar höjd ca 6cm
5st assietter diameter ca 17cm
2st sockerskålar 1st lock höjd ca 12,5cm
2st gräddkannor höjd ca 7cm
8st kaffekoppar höjd ca 5cm
7st assietter diameter 14,5cm.

Bruksslitage, nagg finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

7st tallrikar diameter ca 7cm
3st tekoppar höjd ca 6cm
2st gräddkannor höjd ca 7cm
8st kaffekoppar höjd ca 5cm

Bruksslitage, nagg finns.

Antal besök: 832