JACQUES ZADIG. Olja på duk, kyrka Porto Nuovo, signerad Zadig, daterad -58.

315233. JACQUES ZADIG. Olja på duk, kyrka Porto Nuovo, signerad Zadig, daterad -58.

55x67 cm.
A tergo påskrift Kyrka Porto Nuovo.

Jacques Zadig (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

55x67 cm.

Jacques Zadig (Född 1930)

Antal besök: 834