MONA HUSS WALLIN. Färglitografi.

315188. MONA HUSS WALLIN. Färglitografi.

Signerad och numrerad 291/435. 60x43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 829