SCHATULL FÖR SPRITFLASKOR, 1900-talets första hälft.

315175. SCHATULL FÖR SPRITFLASKOR, 1900-talets första hälft.

3 flaskor av glas. Schatull av ek. Höjd 23, bredd 21 cm.

Slitage, märken, bärband lagat på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 206