BUTIKSSKYLTAR, 7 stycken, trä/plåt m. m, 2000-tal.

3151659. BUTIKSSKYLTAR, 7 stycken, trä/plåt m. m, 2000-tal.

Fred Perry, Nudie Jeans, Replay, Clean Cut Copenhagen, Gant och Dockers
Höjd 7-40, diameter/längd ca 16-62 cm.

Bruksskick, ytslitage, smärre nagg, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 352