SOLUR, sten, daterad 1726.

SOLUR, sten, daterad 1726.
3151013. SOLUR, sten, daterad 1726.

Mått 31x31 cm.

Slitage och skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 31x31 cm.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 524