ALF WALLANDER. Mocca-/Kaffeservis, 22 delar, 1900-talets början, jugend.

3150867. ALF WALLANDER. Mocca-/Kaffeservis, 22 delar, 1900-talets början, jugend.

Bestående av:

16 koppar mede fat (grön)
5 koppar med fat (blå)
1 kaffekanna.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, tejprester.

Alf Wallander (1862–1914)

Tema

Antikhandlarens samling: Del II

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:

16 koppar mede fat (grön)
5 koppar med fat (blå)
1 kaffekanna.

Alf Wallander (1862–1914)

Tema

Antal besök: 477