BONAD, Ingrid Karlsson, Oskarshamn.

3150525. BONAD, Ingrid Karlsson, Oskarshamn.

Lappteknik.
Signerad IK-07
89 x 75 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lappteknik.
Signerad IK-07
89 x 75 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 457