SEKRETÄR, björkrotsfaner, 1800-talets andra hälft.

315025. SEKRETÄR, björkrotsfaner, 1800-talets andra hälft.

4 lådor, skrivklass med bakomliggande lådinredning. Svärtade detaljer. Höjd 127, längd 99, bredd 48 cm.

Slitage, smärre torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 163