ALF STRIDFELDT. Havsmotiv, bemålade reliefer, 3 st, signerade och daterade -98 samt -99.

315023. ALF STRIDFELDT. Havsmotiv, bemålade reliefer, 3 st, signerade och daterade -98 samt -99.

25 x 21 cm
20 x 15,5 cm
20 x 15 cm
Signerade och daterade Stridfeldt -98 samt -99
Medföljer, akvarell, 12 x 19 cm, signerad och daterad C Selender? -81.

Bruksskick.

Alf Stridfeldt (1933–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 21 cm
20 x 15,5 cm
20 x 15 cm

Bruksskick.

Alf Stridfeldt (1933–2003)

Antal besök: 783