ALF STRIDFELDT. Havsmotiv, bemålade reliefer, 3 st, signerade och daterade -98 samt -99.
315023. ALF STRIDFELDT. Havsmotiv, bemålade reliefer, 3 st, signerade och daterade -98 samt -99.
25 x 21 cm
20 x 15,5 cm
20 x 15 cm
Signerade och daterade Stridfeldt -98 samt -99
Medföljer, akvarell, 12 x 19 cm, signerad och daterad C Selender? -81.
25 x 21 cm
20 x 15,5 cm
20 x 15 cm