SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson, Värnamo.

315007. SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson, Värnamo.

Skiva i masurbjörk.
Etikettmärkt.
Ca. diameter 85, höjd 50 cm.

Slitage, repor och slagmärken. Märken. Lagning på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva i masurbjörk.
Etikettmärkt.
Ca. diameter 85, höjd 50 cm.

Antal besök: 1 496