GOLVARAMTUR, sten/mässing, 1900-talets andra hälft.

314981. GOLVARAMTUR, sten/mässing, 1900-talets andra hälft.

Höjd 155 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 155 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 885