CORNEILLE. Modell med katt, färglitografi nr 118/200, Signerad och daterad -82.

314970. CORNEILLE. Modell med katt, färglitografi nr 118/200, Signerad och daterad -82.

33x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x23 cm.

Antal besök: 814