Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BIRGITTA FLINK. Mary, olja på duk, signerad.
314965. BIRGITTA FLINK. Mary, olja på duk, signerad.
48x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x39 cm.
Garpenhus Auktioner
1 017