HANS OSVALD LARSSON. Porträtt av en man, olja på pannå, signerad HOS.

314958. HANS OSVALD LARSSON. Porträtt av en man, olja på pannå, signerad HOS.

35x27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x27 cm.

Antal besök: 2 473