NILS-GÖRAN BRUNNER. Ormstamasten, höst 1984 V, olja på pannå, signerad N G Brunner och daterad -84.

314957. NILS-GÖRAN BRUNNER. Ormstamasten, höst 1984 V, olja på pannå, signerad N G Brunner och daterad -84.

33x41 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x41 cm
Oramad.

Antal besök: 1 226