SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

314898. SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

Storlek på huvudbordet, längd 47, bredd 31,5, höjd 54,5 cm.

Torrsprickor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Torrsprickor och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 696