SKÅL, silver, K G Markströms Guldsmeds AB, Uppsala, 1932.

314850. SKÅL, silver, K G Markströms Guldsmeds AB, Uppsala, 1932.

Veckad kant, diameter ca 14, höjd ca 6,5 cm.
Vikt 144 gram.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 144 gram.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 1 046