GRÄDDVISPA, glas samt metall, 1900-tal.

314848. GRÄDDVISPA, glas samt metall, 1900-tal.

Glasburk 4 L, med monterad visp i metall. Vevhandtag i trä.
Totalhöjd 35 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 35 cm.

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 656