BENGT OLSON. Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 159/350.

314846. BENGT OLSON. Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 159/350.

mått 70 x 50,5 cm.
EJ RAMAD.

Smärre tumveck.

Bengt Olson (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

mått 70 x 50,5 cm.
EJ RAMAD.

Smärre tumveck.

Bengt Olson (Född 1930)

Antal besök: 627