SPEGELLAMPETT, gulmetall, fasettslipat spegelglas, 1900-tal.

314823. SPEGELLAMPETT, gulmetall, fasettslipat spegelglas, 1900-tal.

Höjd ca 41 cm.
Bredd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.
Bredd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 267