KASSA, SEXPLANK, EK, 1600-TALETS SLUT.

3148084. KASSA, SEXPLANK, EK, 1600-TALETS SLUT.

restaureringar, med formgjuten vändbar topp, gjuten övre fris framtill, skårade hörn, formade fästen och ”v-skurna sidor”, 116 cm bred x 43 cm djup x 67 cm hög
En avlidens egendom, såld på order av exekutörer.

restaureringar, knackad, markerad, repad och fläckig, tecken på gammal mask, saknar ljuslåda och lås, gamla skador på fästen och fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 385