3148084. KASSA, SEXPLANK, EK, 1600-TALETS SLUT.
restaureringar, med formgjuten vändbar topp, gjuten övre fris framtill, skårade hörn, formade fästen och ”v-skurna sidor”, 116 cm bred x 43 cm djup x 67 cm hög
En avlidens egendom, såld på order av exekutörer.
restaureringar, knackad, markerad, repad och fläckig, tecken på gammal mask, saknar ljuslåda och lås, gamla skador på fästen och fötter.