ARNE LIDQVIST. Stadspromenad, akvarell, signerad och daterad -47.

314773. ARNE LIDQVIST. Stadspromenad, akvarell, signerad och daterad -47.

22,5 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Lidqvist (1919–1975)

Antal besök: 1 272