OSCAR ANTONSSON 1898-1960, gipsrelief, signerad.

3147537. OSCAR ANTONSSON 1898-1960, gipsrelief, signerad.

Föreställande solbadande kvinna, 78 x 58 cm.
Proveniens: Konstnärens efterkommande.

Slitage, smuts, mindre nagg.

Tema

Made in Sweden

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smuts, mindre nagg.

Tema

Made in Sweden

Antal besök: 966