PORSLIN, 3 delar, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

314739. PORSLIN, 3 delar, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

Ugnsform, längd ca 29,5 cm.
Karott, diameter ca 20, längd inklusive handtag ca 29 cm.
Karott med lock, längd inklusive handtag 18 cm, total höjd ca 12 cm.

Slitage, repor, fläckar. Karottens lock med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ugnsform, längd ca 29,5 cm.

Antal besök: 1 897