ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.
314737. ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

Längd 86 cm
Bredd 45 cm
Höjd 95 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 86 cm
Bredd 45 cm
Höjd 95 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Antal besök: 742