FAT samt VAS, porslin, Ilse Claesson samt Louise Adelborg, Rörstrand.

314725. FAT samt VAS, porslin, Ilse Claesson samt Louise Adelborg, Rörstrand.

Fat: diameter ca 29 cm
Vas: höjd 25,5 cm.

Slitage. Fat med krackeleringar. Vas med enstaka smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat: diameter ca 29 cm
Vas: höjd 25,5 cm.

Antal besök: 2 320