ERNST BILLGREN. Komposition med djur, etsning, oramat blad.

3147005. ERNST BILLGREN. Komposition med djur, etsning, oramat blad.

P.P, signerad Ernst Billgren, ca 24x28 cm, bladmått 50x40 cm.

Ernst Billgren (Född 1957)

Tema

Prints & Multiples

Gör en kostnadsfri värdering!

Ernst Billgren (Född 1957)

Tema

Prints & Multiples

Antal besök: 960