TRATTGRAMMOFON samt SKIVOR ca 20 st, Goldwing, Jugend, 1900-talets första del.

314695. TRATTGRAMMOFON samt SKIVOR ca 20 st, Goldwing, Jugend, 1900-talets första del.

Vridbar tratt. Spelaren längd 34 cm, bredd 31,5, höjd 18 cm, höjd med tratt 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 074