CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
314647. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Ca. längd 88, bredd 44, höjd 121 cm.

Slitage, fanerskador, dörr invändigt sitter löst. Maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
314647. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 056