BYRÅ, 6 lådor, engelsk stil, 1900-tal.

314629. BYRÅ, 6 lådor, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 50, bredd 41,5, höjd 109,5 cm.

Slitage. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Stötmärken.

Antal besök: 810