SKRIVBORD, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

314597. SKRIVBORD, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Längd 150, bredd 91, bredd 75 cm.

Bruksslitage. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 378