KONSTGLAS, 2 st, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, signerade, 1950-tal.

314591. KONSTGLAS, 2 st, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, signerade, 1950-tal.

Höjd: 17 cm och 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 17 cm och 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 859