KAFFESKEDAR samt MATSKEDAR, 15 st, silver, modell "Svensk Spetsig". 1900-tal. Vikt 296 gram.

314569. KAFFESKEDAR samt MATSKEDAR, 15 st, silver, modell "Svensk Spetsig". 1900-tal. Vikt 296 gram.

Längd 12 - 21,5 cm.

Bruksslitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 - 21,5 cm.

Bruksslitage. Gravyr.

Antal besök: 647