SOFFA, "Klippan", Ikea, 2000-tal.

3145531. SOFFA, "Klippan", Ikea, 2000-tal.

Tvåsits soffa i svart konstskinn.
Längd 177 cm, sitthöjd 43 cm, djup 86 cm, rygghöjd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 358