BYRÅ, Sengustaviansk stil, 1800-tal.

314552. BYRÅ, Sengustaviansk stil, 1800-tal.

Byrå i valnöt med mässingsbeslag samt skiva i grön marmor. Längd 80, bredd 48, höjd 79 cm.

Slitage, fanérskada samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210