PINNSTOLAR, ett par, 1900-tal.

314481. PINNSTOLAR, ett par, 1900-tal.

Rygghöjd 90, sitthöjd 48 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 90, sitthöjd 48 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 584