MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

314476. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

Enligt uppgift "tellus", etikett märkt, "ZMG 986613"
Matgrupp bestående av bord och 4 stolar, grönt.
Bord, diameter 105 cm.

Slitage repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, diameter 105 cm.

Slitage repor och märken.

Antal besök: 1 376