PH LAMPA, PH-5.

PH LAMPA, PH-5.
3144735. PH LAMPA, PH-5.

Lackerad aluminium. Formgivare Poul Henningsen för Louis Poulsen. Diameter 50 cm.

Repor, märken, Smärre bucklor, takkopp trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!
3144735. PH LAMPA, PH-5.

Antal besök: 876