HALVMÅNEBORD, 1 par, 18/1900-tal.

314472. HALVMÅNEBORD, 1 par, 18/1900-tal.

Furu. Diameter 108, höjd 76 cm.

Slitage, sekundära förhöjning på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 827