Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KARMSTOLAR SAMT STOLAR, , rokokostil, 1900-tal.
314468. KARMSTOLAR SAMT STOLAR, , rokokostil, 1900-tal.
Ryggens höjd ca 105 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ryggens höjd ca 105 cm.
Slitage.
558