KEIL, PETER ROBERT (POMMERN, GEB. 1942). ”Min vän Pablo Picasso”.

314463. KEIL, PETER ROBERT (POMMERN, GEB. 1942). ”Min vän Pablo Picasso”.

Olja på pannå, signerad nere till höger, daterad (19) 87, 82 x 70 cm, inramad, Keil är student till Otto Nagel - tysk skulptör och målare.

utan betydande brister.

Gör en kostnadsfri värdering!

utan betydande brister.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 482